Movies
Ratings
287
A Dog's Way HomeRated ★ 4.0
MauriceRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.0
Love, 100°CRated ★ 2.0
La maison de HimikoRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
Method ActingRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 5.0
SwallowRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 4.0