Titles you rated
The Fall GuyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0- Hide N SeekRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.5
The Divine FuryRated ★ 2.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0