Movies
Ratings
842
A Star Is BornRated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
JeruzalemRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.5
MisbehaviorRated ★ 3.5