Movies
Ratings
374
SoulRated ★ 4.5
DevilRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5