Titles you rated
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.0