Titles you rated
CureRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 0.5
AmsterdamRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
TruthRated ★ 4.0- Grandmother’s CakeRated ★ 4.0
Brad's StatusRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The PactRated ★ 0.5
The DinnerRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0