Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 4.5
The StrangersRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0