Series
Ratings
19
Big Little LiesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
IRISRated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0