Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0- DamoRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0