Titles you rated
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
GhostRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Twenty AgainRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0