Titles you rated
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Burning BrightRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5