Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 3.5
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- 하트페어링Rated ★ 3.0
The IdolRated ★ 1.0
Haunted PalaceRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Your HonorRated ★ 2.5- 어른 김장하Rated ★ 3.0
- 우리 마을 똥강아지Rated ★ 3.0