Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Bloom Into YouRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Sporty SistersRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0