Movies
Ratings
19
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5