Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5