Movies
Ratings
16
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5