Series
Ratings
19
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 0.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0