Series
Ratings
15
Dong YiRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Zettai KareshiRated ★ 3.5- Family's HonorRated ★ 3.5
Glorious DayRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
The Fugitive of JoseonRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.5- Master of Destiny.Rated ★ 3.0
- Palace of DreamsRated ★ 3.5
- The Fugitive LawyerRated ★ 3.0
- Two FathersRated ★ 4.0
Love Call CenterRated ★ 4.5
Marumo's StoryRated ★ 3.5