Titles you rated
The Golden CompassRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 2.5
In TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0