Titles you rated
HeartstringsRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0