Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
Strangers From HellRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5