Movies
Ratings
792
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Happy GilmoreRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 2.5
Forbidden FairytaleRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 1.0