Series
Ratings
60- Queer as Folk Season 3Rated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 1.0
New HeartRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Golden TimeRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 0.5