Movies
Ratings
18
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5
CrankRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 5.0
Identity ThiefRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 4.0
TammyRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 1.5
The Longest RideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5