Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
SpyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5