Movies
Ratings
160
The Truman ShowRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0