Series
Ratings
24
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Steal HeartRated ★ 1.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.0