Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
GothamRated ★ 2.5
GothamRated ★ 3.0
GothamRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0