Movies
Ratings
846
The ShiningRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0