Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
JobsRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5