Movies
Ratings
50
ArgoRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5