Titles you rated
PianoRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5- I'm Dying SoonRated ★ 3.5
- Merry MaryRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 2.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
BrainRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0