Titles you rated
ElysiumRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5