Movies
Ratings
300
The Break-UpRated ★ 0.5
The Lion of JudahRated ★ 1.0
LoveRated ★ 0.5
The Bling RingRated ★ 1.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 1.0
Heartbreak LibraryRated ★ 0.5
Batman: Under the Red HoodRated ★ 0.5
The FrightenersRated ★ 1.0
My Bloody ValentineRated ★ 0.5- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 1.0
On Your MarkRated ★ 0.5
The Rum DiaryRated ★ 1.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 1.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.0
The Dolphin: Story of a DreamerRated ★ 0.5
Romantic HeavenRated ★ 1.0
The DictatorRated ★ 0.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 1.0
VexilleRated ★ 0.5
Romantic DebtorsRated ★ 4.0