Movies
Ratings
776
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 1.5
RevolverRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
It Ends with UsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
Deep WaterRated ★ 2.0
ColetteRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5