Movies
Ratings
23
TwentyRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0