Movies
Ratings
276
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Valentine's DayRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.5
Jarhead 2: Field of FireRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0