Movies
Ratings
525
Top GunRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.0
AcceptedRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.5