Movies
Ratings
1020
Plastic ChinaRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5