Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0