Movies
Ratings
30
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0