Series
Ratings
20
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 2.5