Movies
Ratings
253
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
BrightburnRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
JeruzalemRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0