Series
Ratings
33
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 1.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5