Series
Ratings
300
Princess LuluRated ★ 3.0
Panda and HedgehogRated ★ 3.5- Working MomRated ★ 3.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0- Wonderful LifeRated ★ 4.0
Detectives in TroubleRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Shining DaysRated ★ 3.0
Tree of HeavenRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0