Titles you rated
TunnelRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0