Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5
HeatRated ★ 3.5