Series
Ratings
76
Discovery of RomanceRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 1.0
SignalRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 3.0
Goodbye Dear WifeRated ★ 1.5
The King Dae JoyoungRated ★ 1.5
New HeartRated ★ 3.0
Panda and HedgehogRated ★ 3.0
I Love Lee Tae RiRated ★ 1.5
Something Happened in BaliRated ★ 0.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 0.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 1.5