Titles you rated
DerangedRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 1.5
Big EyesRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 0.5
GarfieldRated ★ 0.5
HairsprayRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 1.5
PapermanRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 0.5
World War ZRated ★ 3.5