Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 0.5
Witch's RomanceRated ★ 0.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 1.0
Let's EatRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0